Hakkımızda

2007 yılında kurulan BNTPRO, Juniper Networks, F5 Networks, Palo Alto ve Pulse Secure, IBM, Hp Aruba gibi firmaların Türkiye’deki yetkili eğitim ve destek merkezi olarak faliyetini sürdürmektedir. Şirket, İstanbul ve Ankara ofislerinin yanı sıra anlaşmalı olduğu iş ortakları vasıtası ile tüm Türkiye’de, Azerbaycan, Bulgaristan, Bosna Hersek, Dubai, Romanya, Kosova ve Türkmenistan gibi ülkelerde de proje bazlı olarak hizmet vermektedir.

BNTPRO, kadrosunda ilgili firmalarca onaylanmış ve yetkilendirilmiş eğitmenleri, konularında üst düzey sertifikalara sahip deneyimli teknik uzmanları ile firma ve kurumlara veri ağları ile ilgili konularda kurulum, eğitim, teknik destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Şirketin veri merkezi laboratuvarlarında bulunan zengin cihaz envanteri sayesinde müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ağ altyapı tasarımlarını ve servis-cihaz performans beklentilerini kolayca test ve simüle edebilen BNTPRO, iş ortaklığı yapmakta olduğu üreticilere satış öncesi hizmetlerde de yardımcı olmaktadır. Sadece eğitim ve laboratuvarda kullanılmak üzere donanım ve yazılım için bugüne kadar 5 milyon dolar bütçe ayıran şirket bu alana daha fazla yatırım planlamaktadır.

BNTPRO, sunduğu eğitim, kurulum ve teknik destek hizmetlerinin yanı sıra sahip olduğu yazılım ekibi ile de özellikle ülkemizdeki kurum ve firmaların veri ağ altyapılarındaki ihtiyaçlarına yönelik olarak yazılım çözümleri geliştirmektedir. Üretici bağımsız tüm uzak erişim, network erişim kontrol sistemleri ile entegre olabilen ve müşterilerin her türlü ihtiyacına göre özelleştirilebilen “Tek kullanımlık Şifre – OTP” ürünü ülkemizde birçok firma ve kurum tarafından tercih edilmiştir. Periyodik olarak güncellenen yol haritaları kapsamında sürekli olarak geliştirilen ürünün yurtdışı pazarlara da satışına başlanmıştır.

Hizmet verdiği alanlarda bugüne dek pek çok ödül alan BNTPRO, Juniper Networks tarafından South Region Partner of the Year, F5 Networks ve Pulse Secure tarafından Support Partner of the Year ve bunun gibi pek çok layık görülmüştür.

tr_TR